اخبار و رویدادها

کد خبر: 19   |  دفعات بازدید : 2276   |   نسخه چاپی   |   ارسال به دوستان  

نوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزین

28 آبان, 1399
نمایشگاه صنایع رنگ و رزین(IPCC) بزرگترین رویداد سالیانه حوزه صنعت رنگ و رزین در کشور و نیز منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود.
در نمایشگاه 2019 ، ۲۳۰ تولیدکننده داخلی و ۴۰ شرکت خارجی از کشور های اسپانیا، آمریکا، فرانسه، چین، هند، آلمان، تایوان، کره جنوبی، روسیه، ایتالیا، سوئد، ترکیه، امارات متحده عربی، یونان، عراق، افغانستان و جمهوری آذربایجان حضور داشتند.
نوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزین

نمایشگاه یاد شده در واقع بزرگترین رویداد سالیانه حوزه صنعت رنگ و رزین در کشور و نیز منطقه خاورمیانه محسوب می‌شود.
امسال در این دوره از نمایشگاه ۲۳۰ تولیدکننده داخلی و ۴۰ شرکت خارجی از کشور های اسپانیا، آمریکا، فرانسه، چین، هند، آلمان، تایوان، کره جنوبی، روسیه، ایتالیا، سوئد، ترکیه، امارات متحده عربی، یونان، عراق، افغانستان و جمهوری آذربایجان حضور دارند.
وسعت نمایشگاه نوزدهم بیش از ۲۶ هزار مترمربع است و شرکت کنندگان در آن، جدیدترین توانمندی‌های خود را در معرض دید عموم قرار داده‌اند.
حمایت از صنعت رنگ ورزین، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری در داخل کشور با رویکرد تقویت صادرات و فراهم‌کردن بستری برای ارتقاء سطح کمی و کیفی بخش تولید، فروش محصولات ایرانی از مهمترین اهداف برپایی این نمایشگاه است.
برگزاری کارگاه‌های آموزشی و سمینارهای تخصصی برای تبادل نظر مدیران و مشارکت‌کنندگان و همچنین برگزاری سمینار نوآوری در عرضه تولید و خدمات با حضور استادان مطرح دانشگاه‌های ایران و دانشگاه برلین آلمان، از دیگر برنامه‌های نمایشگاه امسال است.

تولید رنگ در ایران با قدمتی نزدیک به ۸۰ سال، سالیانه نزدیک به ۵۰ میلیون تن است و اکنون صنعت رنگ کشور با نیمی از ظرفیت اسمی (یک میلیون تن در سال) در حال فعالیت است.


سهم صادرات کشورمان از سه محصول رنگ، رزین و چسب سالیانه حدود ۱۸۰ میلیون دلار است و مهمترین مقاصد صادراتی این محصولات را افغانستان، پاکستان، کویت، عراق، ترکمنستان، تاجیکستان و قزاقستان تشکیل می‌دهند.
حجم مبادلات بازار رنگ منطقه خاورمیانه بیش از دو میلیون تن در سال بوده و سهم ایران از این بازار نزدیک به ۲۵ درصد است و اکنون حدود ۴۰ میلیون تن رنگ در سراسر جهان با ارزش تقریبی ۱۲۰ میلیارد دلار تولید و عرضه می‌شود.
نوزدهمین نمایشگاه بین‌المللی رنگ و رزین و پوشش‌های صنعتی، مواد کامپوزیت و صنعت آبکاری به مدت چهار روز از ساعت ۹ تا ۱۷ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

لیست شرکت گنندگان را میتوانید در سایت نمایشگاه مشاهده نمایید.
نوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزیننوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزیننوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزیننوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزیننوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزیننوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزیننوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزیننوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزیننوزدهمین نمایشگاه صنایع رنگ و رزین
جستجو